Doceń pomieszczenia z aneksem

schody kręcone

Wybudowanie aneksu jest bardzo dobrym pomysłem zwłaszcza, jeżeli nasz dom nie jest duży metrażowo i zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu każdego fragmentu powierzchni. Aneks staje się bowiem wyraźnym podziałem pomiędzy kuchnia a jadalnią czy salonem. Sam aneks spełnia też podwójną funkcję – z jednej strony jest czymś na wzór ściany, z drugiej zaś może nam służyć jako stół czy bar.

Zamontowanie blatu kuchennego na aneksie da nam też dodatkową powierzchnię do użytku. Aneksy są też bardzo praktyczne, jeżeli sama kuchnia nie jest zbyt wielka. W aneksy można bowiem wmontować kuchenki elektryczne lub umywalki – dzięki temu zaoszczędzimy nieco miejsca w pomieszczeniu.

Każdy aneks kuchenny możemy też dostosować do indywidualnych wymagań – to od nas zależy, czy pod blatem wmontujemy piekarnik, zmywarkę czy szafki kuchenne. Wybierając aneks idealny do naszego domu starajmy się wybierać, w miarę możliwości, ten najlepszy jakościowo. Mamy wówczas większą pewność, że po kilku latach aneks wciąż będzie niezawodny w użytkowaniu.

.